ناگفته های گروه داعش در بیانات حضرت آیت الله عاملی

نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته(30/3/93)به مواردی از اهداف و چرایی عملکرد گروه داعش پرداختند که خدمت خوانندگان عزیز تقدیم می گردد:

گذر زمان اهمیت امامت را مشخص و وقوع حوادث خونین ،ضرورت مرجعیت دینی در اسلام را آشکار می کند؛ در صورت عدم وجود امامت و مرجعیت دینی خونریزی های زیادی با نام دین انجام می پذیرد که برای نمونه می توان گفت که تمام فعالیت های وهابیت و شاخه های آن ( القاعده، طالبان، داعش و بوکوحرام) با نام دین انجام می گیرد.

دشمنان ما نیز با فرستادن جاسوسان خود در بین این گروه ها، آنها را به عنوان ابزار در اختیار گرفته و مدیریت می کنند؛ القاعده شاخه عربی وهابیت است و طالبان شاخه افغانی و اردویی و داعش شاخه ی سوریه و عراق و بوکوحرام شاخه آفریقایی و حالا دشمنان قصد دارند این روزها گروه دیگری به نام دامس ایجاد کنند؛ دامس مخفف مغرب عربی و سودان است؛ مغرب به شمال و شمال غربی آفریقا اطلاق می شود؛ یعنی کشور مغرب ، الجزایر، تونس، لیبی، موریتانی و منطقه مورد مناقشه صحرای باختری؛ هدف آنها نفوذ کامل در تمام کشورهای اسلامی است؛ و به هم ریختن ثبات آنهاست اکنون مدعیان ایجاد خاورمیانه جدید در حال اجرای بخشی از ایده های خود با روش های خونین هستند.

این هفته ابو محمد عدنانی، سخنگوی داعش گفته است: آمریکا منطقه خاورمیانه را به ما واگذار کرده و ما در آنجا با نوک شمشیرها یعنی با خشونت و خونریزی و بر اساس خلافت اسلامی عمل خواهیم کرد. وی شیعیان را مشرک نامید و کشتن آنها را واجب اعلام کرد و گفت شیعیان از ابوالفضل و فاطمه کمک می خواهند پس به خانه آنها وارد شوید وآنها را بکشید و...

امریکا از ایجاد گروه داعش و وارد کردن آنها به عراق سه هدف دارد:

1- بر هم زدن نتایج انتخابات عراق و کنار گذاشتن نوری مالکی؛ آنها اعلام کرده اند ما با هرکسی که به جای نوری مالکی روی کار بیاید همکاری می کنیم حرکت داعش نمادی از عصبانیت غرب از پیروزی جناح متمایل به ایران در عراق است .

2- توسعه تروریسم در منطقه به منظور دستیابی به اهداف نامشروع خود و مقابله با نظام دموکراسی

3- انتقال دامنه غائله و ایجاد جنگ شیعه و سنی در ایران.

 

گروه های تروریستی با تحریک مذاهب امورات خود را به پیش می برند

ادامه حیات این گروه ها فقط در گرو تحریک مذاهب، مخصوصا شیعه می باشد؛ خداوند متعال می فرماید: " فَذَكِّرْ إِنَّمَآ أَنتَ مُذَكِّرٌ لَّسْتَ عَلَيْهِم بِمُصَيْطِرٍ "( 21و22 غاشیه) ای پیامبر، تو فقط به مردم یادآوری کن؛ مبادا آنها را اجبار کنی. اگر وهابیون به این آیه قرآن عمل بکنند دیگر آمریکا، اسرائیل و اروپا هیچ بهانه ای برای اختلاف افکنی نخواهند داشت؛ همین یک آیه می تواند تمام مشکلات را حل کند.

این کشورها افراطی ترین عضو این گروه ها را به عنوان رئیس برمی گزینند؛ آنها رسما خود را احیاگران راه بنی امیه و دشمن سبط النبی _ امام حسین (ع)معرفی می کنند و کربلا را مقصد خود اعلام کرده اند.

آنها اعلام کرده اند ما آرزو داریم تا امام زمان مورد ادعای شیعیان ظهور کند تا به طور جانانه با وی بجنگیم در حالی که، اغلب روایات مربوط به امام زمان(عج) را اهل سنت نقل کرده اند نه شیعیان. بعضی از وهابی ها کتاب نوشته بنام لامهدی منتظر!!

در طول تاریخ گروهی وحشی تر از داعش وجود نداشته است

داعش قبل از کشتار انسانها به کشتار عاطفی روی آورده است؛ خداوند زن را به عنوان کانون مهر و عاطفه خلق کرده تا عطوفت را به جامعه پمپاژ کند ولی این ها کاری کرده اند که بعضی از دختران آنها سر پنجاه مرد شیعه را مهریه خود قرار می دهند و ماشین عروسی را با سر بریده شیعیان تزیین می کنند .اروپاییان در گزارش های خود گفته اند در طول تاریخ گروهی وحشی تر از داعش وجود نداشته است این گروه فقط در موصل 2500 نفر را قتل عام کرده و تصاویر جنایات خود را منتشر کرده است، در هفته اخیر القاعده و طالبان به این اقدام داعش و انتشار تصاویر آن اعتراض کردند. هفته گذشته نیز 1700 نفر دانشجوی دانشکده نیروی هوایی عراق را در پایگاه سباکر عراق کشتند.

یکی ازاساتید دانشگاه الازهر از زیر پا گذاشته شدن تراث پیامبر(ص) توسط روسای وهابیت به شدت می گریست.

این گروه 160 هزار نفر را نیز در سوریه کشتند اما متاسفانه جامعه جهانی در مقابل این جنایات، سکوت بلکه آن را تایید و بلکه از آن حمایت کرد و در نتیجه آنها، جنایات خود را در عراق تکرار کردند،اوضاع فعلی عراق میوه مواضع جنایت بار غربی ها و ارتجاع عرب در سوریه در قبال داعش و امثال داعش است.

 یکی از اهداف مهم آنها از لشکرکشی به عراق کشاندن این درگیری ها به داخل کشور ما است در این مورد امپراطوری رسانه ای همگام با آنها بشدت فعال می باشد،آنها قصد دارند در عراق جنگ شیعه و سنی به راه انداخته و به وسیله آن اهل سنت ایران را تحریک کنند و ما شاهد هستیم که کانال های خارجی مثلا بی بی سی  کلمه شیعی و سنی را مدام در اخبار خود تکرار می کنند؛اینروزها به چینش اخبار شبکه هایی مثل العربیه،الجزیره،بی بی سی و یا یورونیوز توجه کنید،مدام می گویند:شبه نظامیان سنی،شبه نظامیان شیعه،نوری مالکی شیعی و...

هفته گذشته عراقی ها در لندن در مقابل ساختمان شبکه بی بی سی جمع شده و به این چینش اخبار و تحریک مردم از طریق آنها اعتراض کردند. آنها در طول هفته گذشته خبر های بسیاری برای معرفی ایران با چهره سنی ستیزی و عرب ستیزی منتشر کردند وقتی دیدند اقدامات قبلی آنها نتیجه بخش نبوده است، خبری منتشر کردند که می توانست کشور ما را با شدتی بیشتر از بمب اتمی به لرزه بیاورد که مردم و نخبگان با بصیرت اهل سنت جلوی این فتنه را گرفتند. آنها خبر وحشتناکی در مورد زندان های ایران منتشر کردند که کاملا بی اساس و کذب محض بود اما نتوانستند به اهداف خود دست یابند. " وَرَدَّ اللَّهُ الَّذِينَ كَفَرُوا بِغَيْظِهِمْ لَمْ يَنَالُوا خَيْرًا "( سوره : الاحزاب آیه : 25)

جنگ داعش جنگ شیعه و سنی نیست

بر اساس اطلاعات دقیقی که وجود دارد افسران ارتش بعث، این گروه را با هدف انتقام از مردم عراق اداره می کنند؛ داعش پس از اشغال موصل یک فرد بعثی را به عنوان استاندار آن جا تعیین کرد و این اولین استاندار داعش در عراق است، تمام نقشه های گروه داعش مطابق نقشه های حزب بعث کشیده می شود از فرات تا نیل. ادبیات آنها نیز کاملا مانند ادبیات بعثی ها می باشد به طور موثق اطلاع داریم که ژنرال های بعثی، یگان های عملیاتی داعش را به طور مستقیم فرماندهی می کنند و موساد و آمون با تمام وجود در عراق هم در داعش و هم در کردستان حضور دارند.

 در ابتدا ابوعمر بغدادی رئیس گروه داعش بود و پس از مرگ وی ابوبکر بغدادی جای وی را گرفت که هر دوی آنها از افسران اطلاعاتی ارتش بعث صدام بوده اند.یمانی دروغین نیز که عدّه ای جاهل را دور خود جمع کرده از افسران اطلاعاتی صدام است،توضیح اینکه؛فردی به نام احمدالحسن می گوید من یمانی وفرزند امام زمان هستم و افرادی از وی پیروی می کنند او از افسران صدام بوده که صدام وی را بصورت تصنّعی و ساختگی زندانی کرد او در زندان به یکی از زندانی ها می گفت تو این جمعه کشته می شوی و به دیگری می گفت تو آزاد خواهی شد، سپس از سازمان اطلاعات عراق می خواست که این خواسته ها را انجام دهند و به این ترتیب زندانیان فریب او را می خوردند او با این کارها طرفداران زیادی را به اطراف خود جمع کرد و پس از آزادی از زندان ادعا کرد من یمانی و پسر امام زمان می باشم؛ استدلال هایی که وی در کتاب خود آورده است، بسیار مضحک هستند،ذرّه ای علمیّت نداشته وافتضاح،افتضاح است.

در هر حال دشمنان اسلام تمام تلاش خود را متمرکز کرده اند که درگیری های اخیر عراق را جنگ شیعه و سنی و کشتار سنیّان توسط شیعیان معرفی کنند،در این موضوع نخبگان شیعه و سنّی نقش فوق العاده ایفاء کردند،الازهر اعلام کرد که داعش جزء فرق اسلامی نیست و رئیس اتحادیه علمای اهل سنّت عراق جناب شیخ خالد الملا گفت:آقای سیستانی مرجع همه عراقی هاست وایشان داعش را شدیدا محکوم کرد.

 دولت اردن نیز هفته گذشته مطلبی را اعلام کرد که برای مسلمانها بسیار مهم بود و کاملا نشان داد،غائله داعش ربطی به شیعه و سنی ندارد؛اردن اعلام کرد سران داعش پنج سال پیش در اردن توسط امریکا آموزش داده شده اند ما از این همه فتنه ها به خدای متعال پناه می بریم؛ این فتنه ها پایانی ندارد و تا زمانی که درهای امامت بسته بمانند ادامه پیدا می کند.

Date published: 12:00
10 / 10ScaleMaximum stars
Starts: 10/16/2017 12:14:24 PM
Ends: Duration:
P.O. Box:
Ardabil,
Iran


‣دانلود آهنگ شاد و غمگین محسن ابراهیم زاده
1398/06/23 دانلود آهنگ شاد و غمگین محسن ابراهیم زاده
ادامه
برای دانلود آهنگ جدید شاد و غمگین,,ملوزیک یک مرجع ...
‣برخوردهای ناگورنو ـ قره باغ در فرآیندی ۲۰ ساله
1394/01/15 برخوردهای ناگورنو ـ قره باغ در فرآیندی ۲۰ ساله
ادامه
همزمان با فروریختن شوروی، دو دولت جدید در فضای پسا ...
‣درخواست برای مهیا شدن شرایط برای آموزش علوم دینی در آذربایجان
1394/01/15 درخواست برای مهیا شدن شرایط برای آموزش علوم دینی در آذربایجان
ادامه
نماینده مجلس ملی جمهوری آذربایجان خواستار ایجاد شر ...
‣دادگاه عارف یونس را در حبس نگه داشت
1394/01/15 دادگاه عارف یونس را در حبس نگه داشت
ادامه
شکایت عارف یونس بخاطر افزایش حبس وی تا پنجم ماه آگ ...
‣مراسم ولادت حضرت زینب(س) در شهر لنکران + عکس
1394/01/15 مراسم ولادت حضرت زینب(س) در شهر لنکران + عکس
ادامه
این مراسم همراه با خواندن دعا و پخش سرود برگزار شد
‣تظاهرات اعتراضی مردم لنکران و دستگیری معترضین
1394/01/15 تظاهرات اعتراضی مردم لنکران و دستگیری معترضین
ادامه
بر اساس اخبار رسیده از سوی ساکنین شهرستان لنکران د ...
‣50 هزار تروریست مقیم ترکیه شدند
1394/01/15 50 هزار تروریست مقیم ترکیه شدند
ادامه
یک نماینده پارلمان ترکیه اعلام کرد: 50 هزار تروریس ...
‣امضاي يادداشت تفاهم همکاري ايران و جمهوري آذربايجان
1394/01/15 امضاي يادداشت تفاهم همکاري ايران و جمهوري آذربايجان
ادامه
رئیس مرکز بین المللی آموزش و پژوهش وزارت امورخارجه ...
‣نجات سرکرده بزرگ‌ترین گروه تروریستی تکفیری قفقازی از ترور در حلب
1394/01/15 نجات سرکرده بزرگ‌ترین گروه تروریستی تکفیری قفقازی از ترور در حلب
ادامه
سرکرده بزرگ‌ترین گروه تروریستی تکفیری قفقازی فعال ...
ارسال نظر درباره مطلب

ارسال
SiteMap