حمایت فعالان سیاسی جمهوری آذربایجان از دکتر صمداف

به گزارش اردبیل مهد تشیع به نقل از فاکت خبر، تورال عباسلی رئیس حزب واحد آذربایجان در این زمینه می گوید: اعتراض به اتفاقاتی که در کشور رخ می دهد حق مسلم همه شهروندان است، همچنین حاج محسن صمداف که براساس اتهامات واهی در زندان به سر می برد نیز حق دارد بعنوان یکی از شهروندان جمهوری آذربایجان براساس حقوق شهروندی به اتفاقات کشور واکنش نشان داده و اعلام نظر نماید. حبس غیرقانونی وی نمی تواند وی را از اعتراض نمودن محروم نماید، من به شخصه محسن صمداف را می شناسم، ما مدتی با هم در یک زندان بودیم و با هم در آن زمان بسیار مراوده نمودیم، وی به دنبال تغییر حاکمیت در جمهوری آذربایجان نبوده و نیست وتنها به دلیل اعتراض به نبود دموکراسی و حمایت از احقاق حقوق شهروندان در حبس به سر می برد.
الهام حسین، رئیس کمیته جوانان حزب جبهه خلق جمهوری آذربایجان نیزمی گوید: از همان ابتداء مشخص بود که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد؛ ما همیشه و درهر مکان و زمان دستگیری و حبس زندانیان سیاسی در آذربایجان از جمله محسن صمداف معترض بوده و آن را محکوم می نمایم. ما برخورد این گونه با افراد در جامعه را مقابله با آزادی بیان و عقیده در کشور ارزیابی می نمایم؛ محسن صمداف به دفعات به سلول انفرادی منتقل شده است ما این اقدام را محکوم نموده و این را یک گام در جهت تضیعف حاکمیت می دانیم.
همچنین روسلان عزتلی رئیس جنبش D۱۸ جمهوری آذربایجان می گوید: در جمهوری آذربایجان هر کس ایدئولوژی مخالفی با حاکمیت داشته و در این زمینه اظهارنظر نماید آن شخص مخالف حاکمیت شناخته شده و با وی برخورد می گردد.
به گفته این فعال سیاسی، حاکمیت هیچ گونه تفاوتی از اینکه چه کسی در کشور اظهارنظر می نماید نمی گذارد آنان افراد را چه از سوی راست گراها و چه از سوی چپ گراها یا دینداران و چه آنهائیکه ضد حاکمیت هستند به یک منظر نگاه نموده و هر که را که خلاف نظر آنان اظهارنظر نموده ویا به امری اعتراض داشته باشد دستگیر نموده و به حبس محکوم می نماید.
در ۳- ۴ اخیرا حاکمیت به بهانه مبارز با افراط گری دینی به شدت با سیاسیون فعال در کشور چه از قشر خواهران و چه برادران برخورد نموده و جالب اینکه آنها را وابسته به کشور دیگر می نامند.بنده نیز به نوبه خود از حاج محسن صمداف دفاع نموده و اعتراض وی به برگزاری رفراندوم در کشور را حق مسلم وی می دانم و برخورد حاکمیت با وی و انتقال او به سلول انفرادی را محکوم می نمایم.
واحد پژوهش"اردبیل مهد تشیع"
Date published: 12:00
10 / 10ScaleMaximum stars
Starts: 10/16/2017 12:15:54 PM
Ends: Duration:
P.O. Box:
Ardabil,
Iran


‣حمایت فعالان سیاسی جمهوری آذربایجان از دکتر صمداف
1395/06/20 حمایت فعالان سیاسی جمهوری آذربایجان از دکتر صمداف
ادامه
جوانان احزاب فعال سیاسی جمهوری آذربایجان بدلیل اعت ...
‣دلنوشته دختر رئیس حزب جمهوری آذربایجان به پدر
1395/06/16 دلنوشته دختر رئیس حزب جمهوری آذربایجان به پدر
ادامه
کارهای را که شما انجام می دهید ما را امیدوار نموده ...
‣عکس خبری/ سفر آیت الله نوری همدانی به باکو
1394/06/10 عکس خبری/ سفر آیت الله نوری همدانی به باکو
ادامه
آیت الله نوری همدانی در این سفر به زیارت اماکن متب ...
‣شیخ محمد خیابانی:هدف قیام ما عظمت ایران است
1394/01/15 شیخ محمد خیابانی:هدف قیام ما عظمت ایران است
ادامه
آذربایجان پیوسته مانند گویی در خم چوگان بیگانگان ا ...
‣حاج آبگول سلیمان اف مبارز راه حق
1394/01/15 حاج آبگول سلیمان اف مبارز راه حق
ادامه
ویژه/"اردبیل مهد تشیع"؛ در قلب حاج آبگول از جوانی ...
ارسال نظر درباره مطلب

ارسال
SiteMap