اردبیل امن‌ترین استان کشور است/ کاهش 17 درصدی جرایم در اردبیل

محمد شرفی  اظهار کرد: ما در حالی که در کشور با 2 درصد کاهش سرقت روبه‌رو هستیم اما در سه ماهه اول امسال در استان اردبیل 12 درصد کاهش سرقت اتفاق افتاده است.
وی از منفی بودن آمار استان اردبیل در حوزه جرایم خشن نظیر سرقت مسلحانه، تجاوز به عنف، کروگانگیری و ... خبر داد و گفت: با تلاش مسؤولان استانی، عمق باورهای دینی مردم، نفس پاک علما و دعای خیر خانواده‌های شهدا شرایط امنیت پایدار در استان اردبیل بی‌نظیر است.
رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: استان اردبیل امن‌ترین استان کشور است و جزو سه استان کم وقوع جرم محسوب می‌شود.
شرفی با بیان اینکه در مجموع 16 درصد کاهش جرایم رخ داده در استان اردبیل را شاهد هستیم گفت: به تبع این کاهش رضایتمندی مردم از عملکرد پلیس نیز بی‌نظیر است.
وی با بیان اینکه اینکه پلیس در تامین امنیت اخلاقی و اجتماعی در جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نیست، گفت: گشت‌های امنیتی و اخلاقی پلیس نه تنها متوقف نشده است بلکه با قوت و قدرت در تامین امنیت اجتماعی مردم تلاش فراگیری را در این حوزه شاهد هستیم.
رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: پلیس پیشگیری نیز با رویکرد به حداقل رساندن آسیب‌های اجتماعی تلاش می‌کند تا به وظیفه خطیر خود عمل کند به طوری که ما 70 درصد ظرفیت نیروی انتظامی را متوجه بحث پیشگیری کردیم تا در کاهش جرایم مختلف و بالا بردن امنیت اجتماعی بتوانیم فعالیت‌های مثبتی را شاهد باشیم.
شرفی به فصل گردشگری و حضور گردشگران و مسافران در مناطق مختلف استان اشاره کرد و گفت: پلیس با حضور ملموس و ناملموس خود به ویژه در تفرجگاه‌ها و مکان‌های گردشگری تلاش می‌کنند تا امنیت پایدار و قابل قبولی را برای مردم تامین کنند که در این دو ماه اخیر هیچ اتفاق و حادثه‌ای ناگواری در این مناطق رخ نداده است.
وی افزود: در کنار طرح‌های امنیت ترافیکی پلیس در تامین نظم و امنیت اجتماعی نیز مشارکت واقعی دارد و سعی جدی بر این است تا بتوان در همه این حوزه‌ها موفق عمل کرد.
واحد پژوهش "اردبیل مهد تشیع"
Date published: 12:00
10 / 10ScaleMaximum stars
Starts: 10/16/2017 12:15:51 PM
Ends: Duration:
P.O. Box:
Ardabil,
Iran


‣اردبیل امن‌ترین استان کشور است/ کاهش 17 درصدی جرایم در اردبیل
1395/05/13 اردبیل امن‌ترین استان کشور است/ کاهش 17 درصدی جرایم در اردبیل
ادامه
محمد شرفی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردب ...
‣«باکو» مقصد شماره یک گردشگران اردبیل
1395/01/08 «باکو» مقصد شماره یک گردشگران اردبیل
ادامه
در سفرهای نوروزی سال ۱۳۹۵ شهر باکو در کشور جمهوری ...
‣مراسم روز جهانی آذری‌های مسلمان در اردبیل برگزار می‌شود+تصاویر
1394/10/29 مراسم روز جهانی آذری‌های مسلمان در اردبیل برگزار می‌شود+تصاویر
ادامه
مراسم گرامیداشت ۱۹ ژانویه روز جهانی آذری‌های مسلما ...
‣اردبیل ناردارانی شد قسمت اول.
1394/10/18 اردبیل ناردارانی شد قسمت اول.
ادامه
در شلوغی این مراسم بنر بزرگی که به زبان آذری لاتین ...
ارسال نظر درباره مطلب

ارسال
SiteMap